קנייה בטוחה ללא חשש

קנייה מאובטחת

אתר Himalaya Wellness משתמש בכל אמצעי האבטחה הטובים בשוק על מנת לאפשר רכישה פשוטה ובטוחה דרך האתר.

השקענו  משאבים רבים בבניית מערכת לאבטחת מידע ולשמירה על הפרטיות, המבוססת על הכלים המתקדמים ביותר בתחום זה: שרתי אבטחה מתוחכמים בתחום אבטחת המידע, מגינים על מערכות האתר ועל כל שרשרת החיוב ומערך האספקה.

רכישה מאובטחת:

באתר זה אנו מציעים רכישה מאובטחת בכל סוגי כרטיסי האשראי. באתר מופעלות מערכות לאבטחת מידע לקניה בטוחה מהמתקדמות בעולם של חברת פלאקארד בטכנולוגית SSL.

בשנים האחרונות חל גידול משמעותי במקרים בהם נפרצו מאגרי הנתונים של בתי העסק ונגנבו נתוני כרטיסי האשראי. מקרים אלו הסבו נזקים כספיים והוצאות תפעוליות בלתי צפויות לבתי העסק ולחברות האשראי ועוגמת נפש ללקוח.

על מנת להגן על בית העסק שלך ועל הלקוחות הוקמה מועצה בינלאומית( PCI SSC) אשר קבעה תקן אחיד לאבטחת מידע בעסקים הוא תקן Payment Card Industry Data Security StandadS התקן חל על כל גוף המקבל, מעביר או משתמש בכרטיסי אשראי ובכללם החברות הסליקה, סוחרים ונותני שירותים. ולכן התשלום באתר Himalaya Wellness  הוא דרך עמוד חיצוני היושב בחברת פלאקרד, חברה בעלת תקן PCI SSC.

השימוש בכרטיסי האשראי באתר מוגן ומבוטח ע”י חברות כרטיסי האשראי, לכן כל “שימוש לרעה” בכרטיס האשראי לא ייזקף לחובת בעל הכרטיס, כלומר העסקה לא תאושר. במקרה כזה יוחזר ללקוח מלוא הסכום ע”י חברת כרטיסי האשראי, תוך 30 יום לכל היותר מיום ביצוע העסקה.

קנייה דרך שירות לקוחות:

בנוסף, ניתן להזמין באתר מבלי להקליד את פרטי האשראי ולמסור אותם טלפונית לאחד מנציגי האתר בטלפון 03-5253999.

פרטיות:

Himalaya Wellness מבטיחה כי לא תעשה באינפורמציה השמורה אצלה כל פעולה המנוגדת לתנאי המסחר התקינים וכי לא תעביר מידע רגיש זה לשום גורם שלישי אחר. כדי לשמור על פרטיותו  של כל לקוח במהלך ביצוע הרכישה באתר, יתבקש הלקוח להקיש את האימייל כשם המשתמש ואת הסיסמה שקבע מראש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *